.: PREČO využívať Môj Internetový Obchod

Nebudeme vás klamať. Na internete existujú stovky internetových predajných systémov. Na Slovensku sú to desiatky internetových predajných systémov. Hlavne v začiatkoch podnikania v oblasti internetového predaja je kľúčové si vybrať ten správny systém. Nie vždy je cena tým hlavným faktorom. Myslite aj do budúcna. Grafické a funkčné prispôsobenie internetového obchodu podľa osobitných požiadaviek. Rýchlosť aplikovania zmien a komunikácia. Prístup k dátam. Flexibilné možnosti dopravy a platby za tovar. Práca s cenami, produktmi a zákazníkmi. Pokročilá SEO optimalizácia a iné faktory musí spĺňať každý internetový obchod, pretože na internete platí pravidlo rýchlosti a flexibilnosti. Kto je rýchly a flexibilný, ten vyhráva. Ak sa budete rozhodovať pre ten správny obchodný internetový systém, nezabudnite zobrať do úvahy niekoľko faktov:

1

Verzia START za 1€ bez akýchkoľvek obmedzení

Jedine my vám ponúkame možnosť prevádzkovať internetový obchod iba za 1€ a bez akýchkoľvek obmedzení. Nebojíme sa, že budete nespokojný. Naopak, sme si vedomí kvalitou systému Môj Internetový Obchod a vieme, že sa vám bude určite páčiť.

2

Doména v cene prenájmu

Áno je to tak. Chcete prevádzkovať internetový obchod? Bez vlastnej domény sa nepohnete. My to vieme a preto vám ponúkame vlastnú doménu ZADARMO. Vieme, že ju potrebujete, preto vám ju hneď zabezpečíme.

3

Neobmedzený webhosting alebo vlastný server

Máte predstavu čo je to webhosting, na čo slúži a aké parametre musí spĺňať? Že to nepotrebujete vedieť? Potom vám k programu PREMIUM poskytneme NEOBMEDZENÝ webhosting. K programu PROFESSIONAL dokonca VLASTNÝ VIRTUÁLNY SERVER.

4

Neobmedzený počet emailových schránok

Emailová komunikácia existovala ešte pred internetom. Dnes je to jeden zo základných spôsobov komunikácie. My to vieme a vieme, že budete potrebovať komunikovať pomocou emailu. Preto vám od programu PREMIUM poskytneme neobmedzený počet emailových schránok.

5

Šifrované SSL zabezpečené spojenie napr. https://www.moj-internetovy-obchod.sk

Pre seriózny internetový obchod je prvoradá bezpečnosť a k tomu najlepšia pozícia vo vyhľadávači GOOGLE. Z tohto dôvodu používa systém Môj Internetový Obchod zabezpečené šifrované spojenie cez SSL už v úplnom základe. Automaticky váš internetový obchod bude pracovať na zabezpečenej doméne, napr. https://www.moj-internetovy-obchod.sk. Nielenže zákazníci uvidia, že vám záleží na bezpečnosti, ale takisto vás ocení vyhľadávač GOOGLE lepším umiestnením ako vašu konkurenciu.

6

Variabilná možnosť platby za systém

Nechcete na začiatok investovať peniaze do internetového obchodu? Nevadí. Ponúkame vám možnosť si ho iba prenajať a do pol roka od spustenia si ho odkúpiť za zostatkovú cenu! Máte záujem o pravidelnú aktualizáciu, podporu, konzultácie, dopĺňanie nových funkcií, bonusy a špeciálne ceny marketingových a doplnkových služieb? Potom si môžete systém internetového obchodu iba prenajímať so zvýhodnenými cenami. Vždy máte na výber.

7

Vaše dáta sú Vaše dáta - nie ste našim rukojemníkom

Ak by ste boli čírou náhodou nespokojný, čo určite nebudete, môžete pokojne od nás odísť. Vaše dáta nebudeme držať násilím ako rukojemníkov. Vaše dáta sú len vaše dáta s nonstop prístupom k ich stiahnutiu.

8

Plne graficky prispôsobiteľný

Máte striktne určený korporátny dizajn alebo vlastnú predstavu ako by mal váš internetový obchod vyzerať? Potom jedine Môj Internetový Obchod dokáže splniť všetky požiadavky do bodky. Môj Internetový Obchod je možné detailne nadizajnovať a sprevádzkovať podľa fantázie. U nás sa fantázii medze nekladú.

9

Možnosť úpravy alebo vytvorenia akejkoľvek funkcionality

Môj Internetový Obchod je plne flexibilný modulárny systém. Dokážeme vám vytvoriť akúkoľvek funkcionalitu. Neexistuje žiadne obmedzenie. Absolútne žiadne.

10

Prepojenie s akýmkoľvek systémom - externé sklady, CRM, ERP, Business Inteligence

Modularita a flexibilnosť systému Môj Internetový Obchod je úplne dokonalá. Dokážeme vám prepojiť Môj Internetový Obchod s akýmkoľvek externým nástrojom, systémom alebo aplikáciou na manuálnej alebo plne automatickej báze. A to doslova.

11

Práca so zákazníkmi - mailing, vernostný program, kupóny, zľavový systém, darčekové poukazy

Jedine Môj Internetový Obchod vám ponúka pokročilú marketingovú komunikáciu a prácu so zákazníkmi. V základe poskytuje mailing (hromadné zasielanie emailov), vernostný program na zbieranie vernostných bodov a tým zabezpečenie opakovaných nákupov zákazníkov. Zľavové kupóny s flexibilným nastavením, zľavový systém - špeciálne akciové ceny pre zákazníkov, darčekové poukazy a iné pokročilé marketingové funkcie.

12

Integrovaný provízny/partnerský systém (affiliate)

Môj Internetový obchod má už vo svojom základe integrovaný provízny systém na spoluprácu s inými subjektmi, partnermi alebo vašimi zákazníkmi. Odmeňujte tých, ktorí vám privedú ďalších zákazníkov a využite ich potenciál na 110%.

13

Predaj hmotných aj nehmotných produktov a služieb

Systém Môj Internetový Obchod je pripravený k predaju nielen klasických hmotných produktov, ale aj tých nehmotných (napr. hudba, filmy, elektronické dokumenty...) a taktiež služieb. S funkcionalitou variácie tovaru je možné si zvoliť presne tú variantu a špecifikáciu služby akú chce zákazník (napr. počet strán, hodín, kusov, textový popis, prikladanie dokumentov a iné).

14

Systém je pripravený na aplikovanie pokročilej SEO optimalizácie

Áno. Môj Internetový Obchod je predpripravený k SEO optimalizácii internetového obchodu. Nielen, že je predpripravený, ale dokážete si ho optimalizovať cez administračné rozhranie aj sami. A to nie je všetko. Keďže je Môj Internetový Obchod 100% upravovateľný, dokážeme vám ho zoptimalizovať až na úrovni zdrojového kódu podľa najlepšie možných SEO kritérií.

15

Vytvorenie obchodných prevádzok (viaceré pod-obchody s jedným skladom)

Je to tak. Jedine s Mojím Internetovým Obchodom dokážete vytvoriť viaceré obchodné prevádzky s jedným skladom. Vytvorte si niekoľko obchodov a riaďte ich z jedného miesta a skladu. Zamerajte sa iba na špecifické skupiny zákazníkov. Prevádzkujte medzinárodný internetový obchod v konkrétnom jazyku alebo mene. Môj Internetový Obchod to dokáže na pár kliknutí.

16

Viacjazyčný (sk,en,cz,hu,de,..) a multipeňažný (€, $, CZK, HUF, PLN..) obchod

Môj Internetový Obchod je profesionálne riešenie, ktoré je predpripravené na medzinárodné využitie. Nie je problém sprevádzkovať obchod alebo jeho obchodnú prevádzku v inom jazyku alebo v peňažnej mene s automatickou aktualizáciou kurzu. Je to len na vás kam budete predávať.

17

Užívateľské účty v administrácii s nastavením oprávnení

Máte externých zamestnancov, agentúru alebo brigádnikov. Nechcete aby vedeli aký má váš internetový predaj obrat resp. aby ste sa ochránili pred skopírovaním, prenastavením dát? Potom im vytvorte vlastné účty s obmedzeným prístupom do administrácie. Môj Internetový Obchod je pripravený vám v tejto veci plne poslúžiť.

18

Špeciálne zľavy a bonusy určené práve pre vás

Je to tak! Máme pre vás pripravené špeciálne ceny, zľavy a bonusy. Svojich klientov si hýčkame. Nielen, že im poskytujeme perfektné služby, ale si ich aj vysoko vážime a preto im dávame ešte viac ako môžeme. Pretože nemusíme, ale chceme.

Používame cookies. Pokračovaním používania našich služieb s tým súhlasíte. | Ok | Viac info >>